happy wellness beauty

kosmetika a masáže Iva Muchová, Lidická 30, Brno, tel.605549510

Salon

Kosmetické a masážní studio Happy Wellness Beauty najdete v centru Brna mezi Moravským náměstím a Lužánkami.

Můžete zde nejen relaxovat, ale můžeme se spolu pokusit zpomalit čas. Protože každá žena v jakémkoliv věku si zaslouží být krásná.


 

Krása je odrazem našeho zdraví a péče, kterou si věnujeme.

Kosmetika je cestou ke kráse. 

Každodenní rituály ovlivňují nejen naší pleť, ale i nás samotné

Iva Muchová

Vytvořit rezervaci

 


Veškeré produkty pro domácí péči, kosmetiku, dárkové poukazy a podobně lze po předchozí domluvě vyzvednout přímo na provozovně. Možnost platby bezkontaktně kartou nebo hotově. Samozřejmě lze balíčky také zaslat kurýrem přímo Vám domů a dárkové poukazy elektronicky mailem a platit bankovním převodem.

KATALOG GERNÉTIC ONLINE

 

 


Krásná pleť jako dosažitelný cíl

Naše pleť se mění v každém okamžiku a ovlivňuje ji věk, životní styl, počasí a spousta dalších faktorů. A nejdůležitějším faktorem je její vnější i vnitřní výživa. Naši pleť doslova ničí taková „péče“, jako je denní používání micelárních vod a přípravků s tenzidy a alkoholy a krémů s minerálními oleji a silikony. Tato kosmetika je sice levnější, ale ucpává póry a vysušuje pokožku v hlubších vrstvách. Ale ani používání drahé značkové luxusní kosmetiky nemusí přinášet uspokojivé výsledky. Především proto, že přípravky nemusí být zrovna vhodné pro náš typ pleti. A pokud ještě používáme kosmetiku od různých značek, může vzniknout na náhodné „chemické“ kombinace citlivost a alergická reakce. A to i na přípravky „čistě přírodní“, ale nevhodně kombinované.

Naopak správně nastavenou a pravidelnou péčí můžeme udržovat funkci pleti v rovnováze a těšit se z jejího krásného zdravého vzhledu i bez zakrývání makeupem.

diagnostika pletiDiagnostika pleti je základ pro správné nastavení kosmetické péče

Každému ošetření v mém studiu vždy předchází pečlivá diagnostika pleti. A to nejen zjištěním povrchového vzhledu a stavu pleti, ale také změřením  důležitých parametrů ve spodních – zárodečných – vrstvách pokožky profesionálním analyzérem, především hodnoty hydratace a mastnoty. Podle poměru naměřených hodnot a zhodnocení dalších vlivů, jako je zdravotní stav, životní styl a roční období poté sestavím to nejvhodnější ošetření pro Vaši pleť.

Kosmetické ošetření pro krásnou pleť i maximální relaxaci

Je vždy příjemné na chvilku se během uspěchaných pracovních dnů zastavit a využít čas jen pro sebe. Zažít celý ten „kosmetický rituál“ od odlíčení po závěrečný krém. Samozřejmostí je masáž obličeje a dekoltu. Díky své masérské praxi zařazuji do kosmetického ošetření také úžasné wellness prvky v podobě masáže rukou, masáže šíje, antistresové masáže hlavy…budete odcházet jako znovuzrození. Provádím vždy kompletní kosmetické ošetření se vším všudy, včetně úpravy obočí, barvení, depilací/epilací podle potřeb klientky.

Pravidelná péče je nezbytná.

Můžete si samozřejmě přijít ke mě kosmetiku „jen vyzkoušet“.  Ale mějte na paměti, že pouze pravidelná a správně nastavená každodenní péče doma a intenzivní ošetření v salonu jednou za 4 týdny (což je doba, kterou pokožka potřebuje ke své obměně) Vám může přinést výsledky v podobě viditelného zlepšení a dobré kondice a krásy Vaší pleti.

Někdy klientky řeší cenu a nakoupí si levnější kosmetiku, která je jim třeba příjemná a krásně voní, ale jejich problémy s pletí neřeší.

Pokud například při kosmetickém ošetření řešíme nějaký problém (akné, křehké kapiláry, pigmentové skvrny..) a klientka pak nepokračuje v doporučené domácí péči, degraduje to moji práci a hlavně se problém opravdu nevyřeší.

Pracuji s profesionální francouzskou kosmetikou GERnétic a všechny produkty pro domácí péči lze zakoupit přímo u mě v salonu. Součástí kosmetického ošetření je individuální posouzení pleti a doporučení dle konkrétních aktuálních potřeb pleti.

Francouzská kosmetika GERnétic pro zdraví i krásu

Pracuji s francouzskou kosmetiku GERnétic. kterou lze účinně řešit rozmanité potřeby pleti doslova od hlavy až k patě.
Je to spolehlivá, krásná kosmetika se 40 letou historií, která přináší skvělé výsledky a poradí si i s hraničními stavy pleti, ať už jde o hluboké akné, pigmentové skvrny, kuperózu, výrazné vrásky a další.
Kosmetika GERnétic dokáže řešit problémy celého těla, ať už jde o otoky nohou, křečové žíly, celulitidu, hubnutí, má prsní program pro zpevnění a další.
Využívá buňěčnou terapii, cílí na příčinu problému, vyživuje buňky a zpomaluje jejich stárnutí.
GERnétic používá výhradně přírodní aktivní látky z ekologicky certifikovaných oblastí. Obsahuje výtažky z více než 200 druhů rostlin a 18 druhů mořských i sladkovodních řas. Díky moderní biotechnologii při výrobě přípravků zachovává vysokou účinnost přírodních aktivních látek a garantuje maximální šetrnost k pokožce i k přírodě.
Výrobky značky GERnétic jsou vyrobeny výhradně z rostlinných ingrediencí získaných biotechnologickou cestou.