studio happy wellness

kosmetika a masáže, Lidická 30, Brno tel.605549510

studio happy wellness

Masáže

Při masážích klademe důraz na individuální přístup. Používáme kvalitní oleje zn. Karel Hádek.

Klasická masáž zad a šíje 45 minut/450,-Kč
Intenzivní masáž zad a šíje v leže a následuje promasírování svalů kolem krční páteře v sedě.

Regenerační uvolňující masáž zad, šíje a antistresová masáž hlavy 60 minut/600,-Kč
Intenzivní masáž zad a šíje v leže,následuje promasírování svalů kolem krční páteře v sedě a na závěr úžasně relaxační masáž hlavy.

Celková regenerační masáž zad, šíje, hlavy a dolních končetin 90 minut/900,-Kč
Regenerační masáž v délce 90 minut začíná masírováním dolních končetin zezadu, následuje důkladná masáž zad a šíje v leže, intenzivní promasírování svalů kolem krční páteře v sedě a na závěr úžasně relaxační masáž hlavy.

Manuální lymfatická masáž proti celulitidě 90 minut/900,-Kč
Začíná se prodýcháním a uvolněním centrálních uzlin v oblasti krku a klíčků. Poté se zaměříme na nohy zepředu i zezadu. Následuje zábal problematických míst.

Manuální lymfatická masáž proti otokům a detoxikační 90 minut/900,-Kč
Manuální lymfatická masáž celotělová proti otokům a detoxikační v délce 90 minut začíná opět nejdříve prodýcháním a uvolněním centrálních uzlin v oblasti krku a klíčků a následuje celotělová lymfatická masáž, která rozpohybuje lymfu a umožní tak tělu lépe odvádět škodlivé toxiny z těla. 

Manuální lymfatická masáž kombinovaná 120 minut/1200,-Kč                                                            jde o devadesátiminutovou manuální lymfatickou masáž celého těla a nakonec klasická masáž pro uvolnění zad a šíje.

Medová detoxikace 60minut/600- Kč
Pomocí medu, který se nahřátý na příjemnou teplotu nanáší na záda a pomocí speciálních hmatů dochází přes kůži k vylučování a odstranění škodlivin, které se v průběhu života v každém z nás usazují. Používáme pouze kvalitní med od českých včelařů

Aromaterapeutická masáž 60 minut/600,-Kč
Při této masáži se především využívají blahodárné účinky esenciálních olejů, které pronikají během masáže kůží do těla a přímo tak působí na lidský organismus. Masáž je velmi relaxační a uvolňující.

Lávové kameny Hot Magic Stones 60 minut/600,-Kč,  90 minut/900,-Kč
Výjimečnost této masáže spočívá v přikládání horkých lávových kamenů na tělo, ruční speciální masáži esenciálním aromatickým olejem a následném masírování kameny. Tato masáž dokáže svými účinky uspokojit i ty nejnáročnější. Masáž horkými lávovými kameny tělo prohřeje a uvolní. Pomáhá při bolestech zad a kloubů. Je to jedna z nejlepších terapií na odstranění stresu.

ABS masáž 45 minut/500,-Kč
ABS masáž (antibloková systémová masáž) je účinná především při uvolňování zatuhlého svalstva, dobře uvolňuje spasmy a napětí v oblasti celé páteře. Postupně se uvolní oblast křížová, dále pak SI skloubení (kloub mezi kyčlí a křížovou kostí, který je mnohdy zablokovaný a pochází odtud časté potíže), vzpřimovače páteře, oblast mezi lopatkami a krční páteř.