happy wellness beauty

kosmetika a masáže Iva Muchová, Lidická 30, Brno, tel.605549510

happy wellness beauty

Gerthérapi od francouzské kosmetiky GERnétic

Aktivní krém pro aktivní lidi

Přípravek Gerthérapi  přinese okamžitou úlevu namáhaným a bolavým svalům, umožní rychlejší odplavení nežádoucích látek ze svalů po cvičení a tělesné námaze. Podporuje lymfatickou drenáž a dokáže tak „zacvičit “ i s celulitidou. Přinese okamžitou úlevu namáhaným a bolavým svalům a díky éterickému oleji z citronové trávy i pocit intenzivní relaxace. Je výborný  na ztuhlé trapézy a uvolnění svalů kolem krční páteře po dlouhodobém sezení v práci.

Díky komplexu aktivních látek (olej z makadámie, hroznových zrníček, citrónové trávy a ravensary, rostlinné extrakty z artyčoku, cypřišku a Indického kaštanu…) je krém zdrojem mnoha výživných látek které umožní pokožce intenzivní výživu a regeneraci. Další aktivní látky (buněčný trenér) jsou cíleny i na snížení tukové vrstvy v problematických partiích a podpoří tak úsilí o získání atraktivní postavy.

Aplikujeme po tělesné námaze a lehkém osušení po sprše. Dlouhými tahy rozetřeme po těle a necháme vstřebat. Pocit dokonalého komfortu je okamžitý a příjemná vůně bude příjemnou tečkou za tělovou péčí.

Cena pro zákaznice 150 ml 1640,-  Kč