happy wellness beauty

kosmetika a masáže Iva Muchová, Lidická 30, Brno, tel.605549510

happy wellness beauty

Obličejová alginátová slupovací liftingová maska PEEL OFF ANTI AGE

Liftingová alginátová maska Peel Off Anti Age je ideální pro hlubokou revitalizaci a regeneraci pokožky, umožňuje optimální hydrataci, urychluje pronikání aktivních látek do hlubokých vrstev pokožky. Její lehce chladivý efekt vyvažuje a zklidňuje pokožku, přináší pocit osvěžení a plného komfortu. Rychlé odstranění masky pomocí sloupnutí, působí dojmem odstranění „staré pokožky“ a získání nové mladistvé pleti.  Zářivý měděno-zlatavý odstín, dodává masce na luxusnosti.

Aktivní složky:

  • Algináty získané z mořských řas Laminaria, které jsou zdrojem železa, jódu, vápníku, mají intenzivní regenerační a zvlhčující účinek a při kontaktu s vodou rychle vytváří gel.
  • Arganový olej – velmi vzácný olej získaný z arganových oříšků lisovaných zastudena je prvotřídním zdrojem účinných látek pro pokožku i celý organismus. Ochraňuje pokožku před vysýcháním, zjemňuje její strukturu, zmírňuje vrásky. Olej je velmi bohatý na omega-nenasycené kyseliny, které jsou zcela zásadní pro řadu důležitých procesů v pokožce i lidském těle.
  • Obsah vitamínu E je v arganovém oleji dvakrát vyšší než v olivovém oleji. Ochraňuje buňky před oxidačním stresem a aktivně zabraňuje předčasnému stárnutí.
  • Komplex minerálních látek – křemík, železo, vápník důležitých pro správné funkce pokožky.
Argánie trnitá je strom rostoucího v Marockých pouštích. Žluté plody podobné olivám zrají téměř dva roky. Plod obsahuje 1-3 olejnatá semena veliká asi jako slunečnicová semínka, která jsou velmi bohatá na zlato-žlutý hodnotný olej hojně využívaný v kosmetice, lékařství i gastronomii.


Dopřejte si Kompletní ošetření pleti GERnétic Maximal s touto alginátovou maskou a rezervujte si termín ošetření ještě dnes.

Vytvořit rezervaci