happy wellness beauty

kosmetika a masáže Iva Muchová, Lidická 30, Brno, tel.605549510

happy wellness beauty

Manuální lymfatické masáže

Je to jemná manuální masáž, při které je rozpohybován tok lymfy (mízy). Oproti klasické masáži se provádí na sucho. Posiluje imunitu, pomáhá při detoxikaci, zrychluje metabolismus a tím pomáhá při redukci váhy, oddaluje stárnutí pokožky v rámci celého těla, působí jako prevence celulitidy, zlepšuje vzhled míst postižených celulitidou a zmírňuje její projevy.

Je velmi vhodná také v případě křečových žil. Zmírňuje otoky zaviněné dlouhodobým stáním či sezením a pomáhá při pocitech „těžkých nohou“, hodí se jako všestranná prevence zdravotních problémů.

Masáž může být celková nebo zaměřená na konkrétní problematické partie. Účinnost masáže lze podpořit zábaly, které podporují odplavení toxinů z těla. Pro co nejlepší výsledný efekt je také třeba navýšit pitný režim a je vhodné upravit celkovou životosprávu.

 

  • Manuální lymfatická masáž celotělová  80 minut

Začíná se nejdříve prodýcháním a uvolněním centrálních uzlin v oblasti krku a klíčků a následuje celotělová lymfatická masáž, která rozpohybuje lymfu a umožní tak tělu lépe odvádět škodlivé toxiny z těla. Účinek masáže podpoří její častější opakování (ideálně 10 opakování), zvýšený pitný režim a úprava životosprávy.

 

  • Manuální lymfatická masáž kombinovaná  120 minut

Jde o devadesátiminutovou manuální lymfatickou masáž celého těla a k tomu 30 min klasická masáž pro uvolnění zad a šíje včetně antistresové masáže hlavy.

 

  • Ošetření celulitidy MAXI 80 minut

Lymfatická drenážní masáž celého těla a cílené ošetření celulitidy a bříška mořskými perlami THALION s okamžitým efektem

Kontraindikace – ošetření není vhodné pro těhotné a kojící ženy

 

  • Ošetření a prevence křečových žil 80 minut

Manuální lymatická masáž a aplikace speciálních přípravků GERnétic s  unikátním složením, díky nimž dochází ke zpevnění a zpružnění cévních stěn a přirozenému odplavení odumřelých buněk z podkoží. Tonikum Lympho a krém Vasco Artera.

   ONLINE REZERVACE TERMÍNU