happy wellness beauty

kosmetika a masáže Iva Muchová, Lidická 30, Brno, tel.605549510

happy wellness beauty

Liftingová masáž obličeje

Masáže obličeje a dekoltu patří k velmi žádaným procedurám.  Jsou různé druhy obličejových masáží, kterými můžeme ovlivňovat vzhled pleti i naši psychiku – masáže relaxační, lymfatické … a takovým malým zázrakem s okamžitě viditelným efektem je masáž liftingová.

Liftingová masáž obličeje je speciální, velmi dynamická masáž, kterou přímo ovlivňujeme napětí obličejových svalů, které zodpovídají za vznik vrásek, rozložení tukové vrstvy a odplavení kyseliny mléčné. Tím modelujeme kontury obličeje, který získá mladistvý vzhled. Dynamickými uvolňujícími tahy dochází také k prokysličení pleti, anaerobní metabolismus se mění na aerobní a tím se i příznivě ovliňuje PH pleti. Dochází ke skvělému uvolnění obličejového svalstva a vyhlazení vrásek. Masáž obličeje stimuluje také kyselinu hyaluronovou a tím podporuje regeneraci pokožky a zpomaluje proces stárnutí pleti. Díky zvýšenému prokrvení je pleť lépe okysličená, což má vliv na tvorbu kolagenu. Působí jako skutečný face lifting, zpevňuje ochablé svaly v okolí brady a pomáhá redukovat vrásky. Výsledkem je zářivější a viditelně zpevněná pleť a vypnuté kontury obličeje.

Face lifting – liftingovou masáž – zařazuji již do kompletního kosmetického ošetření LIFTING ANTI AGE.

Samotná liftingová masáž nemůže nahradit kompletní kosmetické ošetření, ale lze ji využít i samostatně jako doplněk mezi pravidelnými kosmetickými procedurami.

Postup ošetření:
Pleť na obličeji a dekoltu se nejdříve jemně odlíčí pleťovým mlékem a dočistí tonikem podle typu pleti. Po nanesení speciálního séra následuje uvolňující liftingová masáž obličeje.  Na závěr se pleť ošetří denním krémem dle typu pleti.
Délka samostatné liftingové masáže 25 minut/850,-Kč