happy wellness beauty

kosmetika a masáže Iva Muchová, Lidická 30, Brno, tel.605549510

happy wellness beauty

Kosmetika GERnétic

Společnost GERnétic vyvíjí a produkuje špičkovou francouzskou ošetřující kosmetiku určenou pro práci  profesionálů a také pro každodenní domácí péči o pleť.

Filozofie firmy GERnétic je založena na předpokladu, že pokožka odráží vnitřní stav organismu. Kosmetická péče neřeší pouze následky, ale odstraňuje i vnitřní příčiny problémů. Zakladatelem společnosti GERnétic byl dr. Albert Laporte, který před více než 40 lety založil první laboratoř specializovanou na buněčnou biologii se zaměřením na péči o pleť.

Kosmetika GERnétic  používá přírodní aktivní látky z ekologicky certifikovaných oblastí. Obsahuje výtažky ze 192 druhů rostlin a 18 druhů mořských řas. Díky biotechnologickému zpracování je zachována vysoká účinnost přírodních aktivních látek a maximální šetrnost k pokožce i k přírodě.

GERnétic využívá buněčnou terapii a aktivní látky a pomáhá tak zpomalit stárnutí buněk. Výborně ošetřuje akné, vrásky, jizvy, strie. Pomáhá odstraňovat celulitidu a tukové polštáře, formuje postavu, modeluje poprsí. Působí na problém, ale zároveň i na jeho příčinu. Při aplikaci dochází k postupnému vrstvení, téměř vždy do vstřebání pomocí francouzské efloráže, ošetření je velice příjemné a výsledky viditelné. Přípravky se mohou různě kombinovat, každé ošetření může být jiné, přímo na míru podle potřeb pleti.

Kosmetické přípravky GERnétic jsou podrobeny dlouhodobým klinickým a dermatologickým testům a výrobce garantuje výbornou kožní snášenlivost. Výrobky nejsou testovány na zvířatech.

PRINCIPY KOSMETIKY GERnétic

Buněčná terapie:

Účinnost kosmetických přípravků spočívá především v buněčné terapii. Kosmetika GERnétic vychází z dokonalého poznání syntézy potravy i možnosti, že tělo lze obohatit o vitamíny, minerály, stopové prvky, aminokyseliny a jiné látky prostřednictvím péče o pokožku. Přípravky GERnétic vyživují buňky kůže, upravují a zlepšují jejich funkce.

Homeopatické dávkování:

Všechny aktivní látky jsou dávkovány homeopaticky: 5-7 CH. Produkty GERnétic se doporučuje aplikovat v malém množství, např. denní krém 50 ml má zákaznici vystačit na 3-3 měsíce. Princip homeopatie je založ na názoru, že velmi malé dávky povzbuzují životní sílu, zatímco velké dávky aktivních látek ji ochromují nebo ničí.

Krása a zdraví:

Při péči neoddělujeme ošetření pokožky od péče o celé tělo. Pokožka je zrcadlem vnitřního stavu organismu. Krásného vzhledu dosáhneme nejen použitím kvalitních produktů GERnétic, ale také každodenní domácí péčí, úpravou stravovacích návyků a životního stylu (dostatek pohybu, spánku, odstranění stresu). GERnétic také nabízí doplňky stravy s vyváženým obsahem stopových prvků, vitamínů a aminokyselin.

Využití meridiánových drah:

Při aplikaci regeneračních krémů využíváme meridiánová zakončení (ušní lalůčky, plosky chodidel, přední strana hrudníku). Na těchto zónách pronikají aktivní látky z přípravků velmi rychle do organismu.

Výzkum:

Úspěch kosmetiky GERnétic je založený na dlouholetém výzkumu francouzského lékaře, biologa a zakladatele značky Alberta Laporta, především výzkum vnitřních příčin všech viditelných problémů na pokožce, výzkum gerontologie a genetiky, patentované výzkumy organického složení buněk, hledání a získávání aktivních látek z přírody pomocí moderních biotechnologií.

 

Dopřejte své pleti kompletní kosmetické ošetření s luxusní a velmi účinnou kosmetiku GERnétic:

Základní kosmetické ošetření pleti GERnétic

délka 90 minut / 1290,-Kč

– diagnostika a posouzení aktuálních potřeb pleti
– odlíčení a povrchové čištění, je-li třeba peeling a hloubkové čištění
– úprava obočí, na přání i barvení obočí a řas a epilace v obličeji (cena se o tyto úkony již nenavyšuje)
– zapracování kosmetických přípravků GERnétic do pleti, efleráž
– masáž obličeje a dekoltu
– závěrečné ošetření

bonusy: masáž rukou, antistresová masáž hlavy

Nedílnou součástí správné péče o pleť je i domácí ošetřování vhodně zvolenými produkty téže značky. Kombinace nevhodně zvolených produktů různých značek může způsobit problémy v podobě zvýšené citlivosti pleti i alergických reakcí a degraduje práci kosmetičky a efekt salonního kosmetického ošetření se během pár dnů ztratí. Proto Vám také vyberu a doporučím vhodné přípravky a postupy ošetřování pro Vaši konkrétní pleť i s ohledem na roční období a další vlivy.

 

Objednávat se můžete na tel. 605549510 nebo online.

Vytvořit rezervaci

KATALOG GERNÉTIC ONLINE.