happy wellness beauty

kosmetika a masáže Iva Muchová, Lidická 30, Brno, tel.605549510

happy wellness beauty

Kompletní kosmetické ošetření pleti

Říká se, že čas nejde zastavit. Stárnutí celého organismu a tedy i pleti je  je přirozený fyziologický proces. Mladá pleť je krásně vypnutá a zářivá. Postupem času  se začínají objevovat tenké drobné linky, které se pomalu prohlubují a stávají se z nich vrásky. Nakonec se přidá i celkové povolování a ochabování pleti, dochází k dehydrataci pleti, pokožka se ztenčuje a je křehčí a sušší. Ve vysokém věku má již vzhled tzv. papírové kůže. Věk se projeví také na zbarvení pokožky, dochází k nerovnoměrným hyper- nebo hypopigmentacím.

Projevům stárnutí pletí se bohužel nevyhneme, ale dají se naštěstí přinejmenším zpomalit a lze zabránit tomu, aby se dostavily předčasně. Proti předčasnému stárnutí pleti je třeba vytvořit  podmínky pro zdravý životní styl a životosprávu (jídelníček, pitný režim a pohyb – pozor na kouření a stres) a důležitá je také volba vhodné kosmetické péče.

Na prvním místě je to především pravidelná každodenní domácí kosmetická péče. Asi nejhorším prohřeškem v péči o pleť  je neodlíčení se před spaním. Pleť je po celém dni znečištěná a unavená a jedině  pokud je důkladně zbavená make-upu, potu, prachu a špíny, kterou za celý den nasbírala, si dokáže pak z nočního krému vzít všechny potřebné živiny a další prospěšné látky. Večer je tedy důležité odlíčení, dočištění tonikem a ošetření kvalitním nočním krémem. Ráno je také potřeba očistit od prachu, potu z předchozí noci a zbytků nočního krému a chránit pleť denním krémem.

Volba kosmetiky je pak téma na samostatnou kapitolu. Ale než zkoušet a experimentovat je vždy lepší svěřit se do rukou profesionála – kosmetičky, které dokáže vyhodnotit tu nejlepší možnou péči pro daný typ pleti a nabídnout produkty té nejlepší kvality. A při profesionálním ošetření v salonu  má kosmetička k dispozici více aktivních a koncentrovanějších produktů a speciálních masek a nesmíme opomenout ani kosmetickou masáž, která zlepšuje prokrvení a přísun živin, dochází k odplavení odpadních látek a pokožka se stává vláčnější a  pružnější. Nemalý význam má v dnešní době i hluboce relaxační účinek kosmetické masáže.

Každému ošetření ve studiu Happy Wellness Beauty vždy předchází krátká konzultace ohledně zdravotního stavu a pečlivá diagnostika pleti a to nejen na povrchu pleti, ale také měřením důležitých parametrů ve spodních vrstvách pokožky profesionálním analyzérem. aby péče mohla být co neúčinnější. Kosmetické ošetření je poté prováděno klientce přímo na míru její pleti.

Provádím vždy kompletní kosmetiku se vším všudy, včetně úpravy obočí, barvení, depilací podle potřeb klientky. Díky své masérské praxi zařazuji do kosmetického ošetření i wellness prvky v podobě masáže rukou, antistresové masáže hlavy a pod.

Ve studiu používám francouzskou kosmetiku GERnétic. kterou lze účinně řešit rozmanité potřeby pleti doslova od hlavy až k patě. Je to spolehlivá, krásná kosmetika se 40 letou historií, která přináší skvělé výsledky a poradí si i s hraničními stavy pleti, ať už jde o hluboké akné, pigmentové skvrny, kuperózu, výrazné vrásky a další. Kosmetika GERnétic dokáže řešit problémy celého těla, ať už jde o otoky nohou, křečové žíly, celulitidu, hubnutí, má prsní program pro zpevnění a další.

Využívá buňěčnou terapii, cílí na příčinu problému, vyživuje buňky a zpomaluje jejich stárnutí.
GERnétic používá výhradně přírodní aktivní látky z ekologicky certifikovaných oblastí. Obsahuje výtažky ze 192 druhů rostlin a 18 druhů mořských řas. Díky moderní biotechnologii při výrobě přípravků zachovává vysokou účinnost přírodních aktivních látek a garantuje maximální šetrnost k pokožce i k přírodě.

Nedílnou součástí správné péče o pleť je i domácí ošetřování vhodně zvolenými produkty téže značky. Kombinace nevhodně zvolených produktů různých značek může způsobit problémy v podobě zvýšené citlivosti pleti i alergických reakcí a degraduje práci kosmetičky a efekt salonního kosmetického ošetření se během pár dnů ztratí. Proto Vám také vyberu a doporučím vhodné přípravky a postupy ošetřování pro Vaši konkrétní pleť i s ohledem na roční období a další vlivy

 

Kompletní kosmetické ošetření pleti MAXIMUM

délka 105 minut / 1590,-Kč

– diagnostika a posouzení aktuálních potřeb pleti
– odlíčení a povrchové čištění, je-li třeba peeling a hloubkové čištění
– úprava obočí, na přání i barvení obočí a řas a epilace v obličeji (cena se o tyto úkony již nenavyšuje)
– zapracování séra, efleráž kosmetickými přípravky GERnétic
– péče o oční okolí
– masáž obličeje a dekoltu
– speciální maska – průnik aktivních látek do pleti
– závěrečné ošetření

bonusy: masáž rukou, antistresová masáž hlavy

Nedílnou součástí správné péče o pleť je i domácí ošetřování vhodně zvolenými produkty téže značky. Kombinace nevhodně zvolených produktů různých značek může způsobit problémy v podobě zvýšené citlivosti pleti i alergických reakcí a degraduje práci kosmetičky a efekt salonního kosmetického ošetření se během pár dnů ztratí. Proto Vám také vyberu a doporučím vhodné přípravky a postupy ošetřování pro Vaši konkrétní pleť i s ohledem na roční období a další vlivy.

 

Kompletní ošetření Lifting Anti-Age

délka 105 min/1890,-Kč

Pokud je pleť dle hloubkové diagnostiky dobře hydratovaná, lze zvolit dražší liftingové ošetření, kterým lze dodat více koncentrované látky a docílit maximální vyhlazení pleti. Toto ošetření zahrnuje opět zcela kompletní kosmetické ošetření viz výše obohacené o speciální přípravky s liftingovým a anti-age účinkem. Součástí ošetření je i dynamická liftingová vypínací masáž, která přímo ovlivňuje napětí mimických svalů a uložení podkožního tuku a doslova remodeluje kontury obličeje.

 

REZERVACE TERMÍNU ONLINE