happy wellness beauty

kosmetika a masáže Iva Muchová, Lidická 30, Brno, tel.605549510

happy wellness beauty

Jak na uvolnění zatuhlých svalů

Snad každý z nás zažil ten pocit bolavých a zatuhlých svalů vinou dlouhodobých stereotypních činností, např. bolavá záda při (po) práci za počítačem. V této chvíli může pomoci prohřátí svalů, třeba sauna, vířivka nebo samozřejmě správně zvolená masáž. Pokud není žádný masér momentálně ihned v dosahu, může nám od bolesti ulevit malý zázrak – aromaterpeutický prohřívací masážní olej  CAYATHERM od Karla Hádka.

CAYATHERM je velký pomocník pro uvolnění zatuhlých svalů díky prohřívacímu efektu. Hlavními obsahovými složkami tohoto masážního oleje jsou prokrvující éterické oleje, které jsou schopny proniknout do hlubších vrstev pokožky. Po jeho aplikaci se většinou dostaví pocit slabšího či silnějšího tepla, dochází k prokrvení a odplavení produktů látkové výměny z tkáně a následuje úleva, útlum až vymizení bolesti.
Lze aplikovat na bolestivá místa v případě potřeby i vícekrát denně a alespoň krátce vmasírovat. Účinek CAYATHERMU je také možné umocnit zhruba půlhodinovým zábalem.
Po použití přípravku je nezbytně nutné omýt si ruce, aby se účinné látky přípravku nedopatřením nedostaly do očí.

Můžete si dopřát masáž s použitím tohoto oleje přímo v našem studiu, například uvolňující masáž zad a šíje, masáž nohou. Přípravek CAYATHERM můžete u nás také zakoupit pro domácí používání.

Vyberte si z naší nabídky masáží: REZERVACE  TERMÍNU