studio happy wellness

kosmetika a masáže, Lidická 30, Brno tel.605549510

studio happy wellness

Profesionální základní pěstící ošetření s masáží obličeje i dekoltu

Říká se, že čas nejde zastavit. Stárnutí celého organismu a tedy i pleti je  je přirozený fyziologický proces. Mladá pleť je krásně vypnutá a zářivá. Postupem času  se začínají objevovat tenké drobné linky, které se pomalu prohlubují a stávají se z nich vrásky. Nakonec se přidá i celkové povolování a ochabování pleti, dochází k dehydrataci pleti, pokožka se ztenčuje a je křehčí a sušší. Ve vysokém věku má již vzhled tzv. papírové kůže. Věk se projeví také na zbarvení pokožky, dochází k nerovnoměrným hyper- nebo hypopigmentacím.

Projevům stárnutí pletí se bohužel nevyhneme, ale dají se naštěstí přinejmenším zpomalit a lze zabránit tomu, aby se dostavily předčasně. Proti předčasnému stárnutí pleti je třeba vytvořit  podmínky pro zdravý životní styl a životosprávu (jídelníček, pitný režim a pohyb – pozor na kouření a stres) a důležitá je také volba vhodné kosmetické péče.

Na prvním místě je to především pravidelná každodenní domácí kosmetická péče. Asi nejhorším prohřeškem v péči o pleť  je neodlíčení se před spaním. Pleť je po celém dni znečištěná a unavená a jedině  pokud je důkladně zbavená make-upu, potu, prachu a špíny, kterou za celý den nasbírala, si dokáže pak z nočního krému vzít všechny potřebné živiny a další prospěšné látky. Večer je tedy důležité odlíčení, omytí pleťovou vodou a ošetření kvalitním nočním krémem. Ráno je také potřeba očistit od prachu, potu z předchozí noci a zbytků nočního krému a chránit a pleť denním krémem.

Volba kosmetiky je pak téma na samostatnou kapitolu. Ale než zkoušet a experimentovat je vždy lepší svěřit se do rukou profesionála – kosmetičky, které dokáže vyhodnotit tu nejlepší možnou péči pro daný typ pleti a nabídnout produkty té nejlepší kvality. A při profesionálním ošetření v salonu  má kosmetička k dispozici více aktivních a koncentrovanějších produktů a speciálních masek a nesmíme opomenout ani kosmetickou masáž, která zlepšuje prokrvení a přísun živin, dochází k odplavení odpadních látek a pokožka se stává vláčnější a  pružnější. Nemalý význam má v dnešní době i hluboce relaxační účinek kosmetické masáže.

Pokud k nám jdete poprvé, začneme krátkou konzultací ohledně zdravotního stavu a potřeb pleti, aby péče mohla být co neúčinnější.

Profesionální základní pěstící ošetření s masáží obličeje i dekoltu
Základní pěstící ošetření zahrnuje odlíčení a povrchové čištění, tonizaci a jemný peeling. Samozřejmostí je úprava obočí.  Pokud je třeba, následuje šetrné čištění ultrazvukovou špachtlí. Hlubokou relaxaci navodí jemná kosmetická masáž, pleť povzbudí cílená regenerační  péče a  krémová maska a na závěr je aplikován denní krém. Účinky: pleť je  krásná, vyživená a svěží. 

80 min/990,-Kč 

ONLINE REZERVACE TERMÍNU

 

 

 

Napsat komentář