studio happy wellness

kosmetika a masáže, Lidická 30, Brno tel.605549510

studio happy wellness

Profesionální základní pěstící ošetření – BEAUTÉ PROFESSIONNELLE

Říká se, že čas nejde zastavit. Stárnutí celého organismu a tedy i pleti je  je přirozený fyziologický proces. Mladá pleť je krásně vypnutá a zářivá. Postupem času  se začínají objevovat tenké drobné linky, které se pomalu prohlubují a stávají se z nich vrásky. Nakonec se přidá i celkové povolování a ochabování pleti, dochází k dehydrataci pleti, pokožka se ztenčuje a je křehčí a sušší. Ve vysokém věku má již vzhled tzv. papírové kůže. Věk se projeví také na zbarvení pokožky, dochází k nerovnoměrným hyper- nebo hypopigmentacím.

Projevům stárnutí pletí se bohužel nevyhneme, ale dají se naštěstí přinejmenším zpomalit a lze zabránit tomu, aby se dostavily předčasně. Proti předčasnému stárnutí pleti je třeba vytvořit  podmínky pro zdravý životní styl a životosprávu (jídelníček, pitný režim a pohyb – pozor na kouření a stres) a důležitá je také volba vhodné kosmetické péče.

Na prvním místě je to především pravidelná každodenní domácí kosmetická péče. Asi nejhorším prohřeškem v péči o pleť  je neodlíčení se před spaním. Pleť je po celém dni znečištěná a unavená a jedině  pokud je důkladně zbavená make-upu, potu, prachu a špíny, kterou za celý den nasbírala, si dokáže pak z nočního krému vzít všechny potřebné živiny a další prospěšné látky. Večer je tedy důležité odlíčení, dočištění tonikem a ošetření kvalitním nočním krémem. Ráno je také potřeba očistit od prachu, potu z předchozí noci a zbytků nočního krému a chránit pleť denním krémem.

Volba kosmetiky je pak téma na samostatnou kapitolu. Ale než zkoušet a experimentovat je vždy lepší svěřit se do rukou profesionála – kosmetičky, které dokáže vyhodnotit tu nejlepší možnou péči pro daný typ pleti a nabídnout produkty té nejlepší kvality. A při profesionálním ošetření v salonu  má kosmetička k dispozici více aktivních a koncentrovanějších produktů a speciálních masek a nesmíme opomenout ani kosmetickou masáž, která zlepšuje prokrvení a přísun živin, dochází k odplavení odpadních látek a pokožka se stává vláčnější a  pružnější. Nemalý význam má v dnešní době i hluboce relaxační účinek kosmetické masáže.

Pokud k nám jdete poprvé, začneme krátkou konzultací ohledně zdravotního stavu a potřeb Vaší pleti, aby péče mohla být co neúčinnější. 

Nedílnou součástí správné péče o pleť je i domácí ošetřování vhodně zvolenými produkty téže značky. Kombinace nevhodně zvolených produktů různých značek může způsobit problémy v podobě zvýšené citlivosti pleti i alergických reakcí a degraduje práci kosmetičky a efekt salonního kosmetického ošetření se během pár dnů ztratí. Proto Vám také vyberu a doporučím vhodné přípravky a postupy ošetřování pro Vaši konkrétní pleť i s ohledem na roční období a další vlivy.

BEAUTÉ PROFESSIONNELLE profesionální pěstící program

délka ošetření 80 minut/990,-Kč

  • diagnostika – posouzení celkového stavu pleti
  • odlíčení a profesionální čištění pleti
  • efleráž a cílená péče kosmetickými přípravky GERnétic
  • závěrečný krém

Bonus v hodnotě 140,-Kč k tomuto kosmetickému ošetření zdarma:

  • formování obočí, barvení obočí a řas

Bonusy nelze vyměňovat za jiné služby, lze je pouze případně nevyužít.

Účinky ošetření: pleť je krásná, vyživená a svěží. 

ONLINE REZERVACE TERMÍNU

 

 

 

Napsat komentář