happy wellness beauty

kosmetika a masáže Iva Muchová, Lidická 30, Brno, tel.605549510

happy wellness beauty

Kyselina hyaluronová

Kyselina hyaluronová v kosmetice je takový malý zázrak. Jedná se o zcela přirozenou a tělu vlastní molekulu, která se v našem těle běžně nachází a váže se na kolagen a elastin. S přibývajícími léty ale přirozené kyseliny ubývá. Dospělý člověk má ve svém těle přibližně 12 gramů kyseliny hyaluronové ve 40 letech už tělo produkuje jen 40 % původního množství kyseliny hyaluronové a v 60 letech dokonce jen 10 %.

V cílené péči o pleť umí kyselina hyaluronová zjemnit vrásky a vyplnit vrásky a dodat pružnost i vláhu. Dokáže proniknout až do hlubších vrstev epidermu, pleť vyživit a svým působením vyhladit vrásky i zevnitř. Běžně jsou molekuly kyseliny hyaluronové příliš velké, pleť je proto nedokáže absorbovat.

Firma NAFIGATE  kombinuje  ve svých produktech malé i velké molekuly. Velké zůstávají na povrchu, pokožku hydratují a vyhlazují drobné nerovnosti. Malé molekuly pronikají až do dermis, kde obnovují, hydratují a vyživují buňky, redukují i ty nejhlubší vrásky.

Nafigate navíc propojuje vědu s kosmetikou. Díky výzkumu nanotechnologií firma vyvinula jedinečné přípravky a na nanovlákennou podoční masku Nano Eye Lift dokonce získali patent.

Nabízí kompletní kosmetický program pro všechny typy pleti –  i pro nejnáročnější klienty s vysokými nároky, přitom za více než dostupné ceny – ostatně přesvědčte se sami 🙂

Péče o pleť s kosmetikou Nafigate

Základem je čištění – NAFIGATE dvoufázový micelární olej šetrně odličuje klasický i voděodolný make-up, zbavuje pleť všech nečistot a zanechává pokožku jemnou a hladkou díky mandlovému oleji. Obsahuje také squalen, který obnovuje a rozjasňuje pleť, vyživující ovesný olej a vitamín E. Posiluje obranyschopnost kožní bariéry a má protizánětlivé účinky.

Denní péče – NAFIGATE hydratační denní krém s kyselinou hyaluronovou do hloubky hydratuje zralou pleť i pokožku s prvními příznaky stárnutí. Kyselina hyaluronová vyhlazuje vrásky, a spolu s výtžkem z červené řasy navíc podporuje přirozenou tvorbu kolagenu, vyživuje pleť a podporuje obnovu buněk. Výsledkem je dlouhodobě hladká a hydratovaná pleť bez vrásek, redukce jemných i hlubokých vrásek, zlepšení pevnosti a pružnosti pokožky. Denní krém navíc obsahuje SPF 15 a chrání tak pleť před slunečním zářením.

Noční výživa pleti – NAFIGATE regenerační noční krém s kyselinou hyaluronovou  je vhodnou každodenní regenerací pro všechny typy pleti, včetně citlivé. Výtažek z červené řasy (Liftonin Xpress) dodává pokožce vysoký obsah aminokyselin, vitamínů, minerálů a dalších živin. Šípkový a arganový olej navíc poskytují antioxidanty, které obnovují narušenou kožní bariéru. Kyselina hyaluronová vyhlazuje hluboké i jemné vrásky a pleť do hloubky hydratuje. Látka Reforcyl navíc podporuje syntézu kolagenu a působí tak jako prevence vzniku vrásek. Výsledkem je pevná a pružná pleť každé ráno, navíc dlouhodobě hydratovaná, bez vrásek a zbytečné mastnoty.

Napsat komentář