studio happy wellness

kosmetika a masáže, Lidická 30, Brno tel.605549510

studio happy wellness

Anti-Age NEINVAZIVNÍ VYHLAZENÍ VRÁSEK

Unikátní Anti Age ošetření s nanovlákennými maskami NAFIGATE:

NOVINKA!

Unikátní Anti Age ošetření s nanovlákennými maskami NAFIGATE-NEINVAZIVNÍ VYHLAZENÍ VRÁSEK .

Během klinického testování bylo potvrzeno, že účinek je okamžitý a přetrvává po dobu několika dnů. Při pravidelném používání je efekt trvalejšího charakteru. 

Ošetření celého obličeje nebo vybraných partií se provádí jako součást profesionálního pěstícího ošetření s masáží obličeje a dekoltu.

V rezervačním online systému jsou již celkové (konečné) ceny za ošetření i aplikace:  ZDE

 

Nanovlákna fungují jako transportní systém. Díky tomu mohou do pokožky vstupovat účinné látky ze séra s kyselinou hyaluronovou a ze speciálního krému s aktivními látkami. Dvoumolekulová Kyselina Hylauronová zajišťuje vysokou hydrataci ve všech vrstvách pleti, zlepšuje její pevnost a vyhlazuje vrásky. Konopný olej zklidňuje podrážděnou pleť. Olej z vinné révy brání stárnutí pleti, je bohatý na vitamín E a díky obsaženým fenolickým sloučeninám má antioxidační a protizánětlivé účinky. Nanovlákna působí na povrchu pleti, kde vytváří podmínky pro působení aktivních látek uvnitř pokožky.

Ošetření doporučuji před jakoukoliv akcí nebo slavnostní příležitostí, při které chcete vypadat co nejlépe. Ale také pro dlouhodobé zlepšení stavu pleti. Tehdy je vhodné absolvovat ošetření v pravidelných intervalech 1x za 14 dní až měsíc.


Zajímavost

Nanovlákno je tak malé a lehké, že jen o trochu větší množství než jeden gram by obtočilo Zemi kolem rovníku.


Princip fungování masek:

Nanovlákenné membrány mají obrovský měrný povrch neporovnatelný s jinými textiliemi. Při navlhčení membrán vznikne cooling efekt, speciální mikroklima. Pleť je mnohem více otevřená pro aktivní látky a molekuly vody navázané na kyselinu hyaluronovou, pleť je tedy maximálně hydratovaná a vyživená. Účinek je násoben i mechanickou silou – při smrštění nanovlákenné membrány dojde i k mechanickému vypnutí pleti a vyhlazení jemných vrásek.

Napsat komentář